Обмін пошкодженої валюти

Розірвані, відсирілі купюри, гроші після пожежі, банкноти з цвіллю – розірвані на частини, в тому числі при відсутності частини купюри

Обмін пошкодженої валюти | Dollars – незалежний фінансовий консультант

Якщо ви думаєте, що доля пошкоджених, зношених, рваних або розмальованих євро, доларів, як грамотно і без серйозних втрат обміняти банкноти з пошкодженнями на нові.

Попри те, що всі розрахунки в нашій країні мають відбуватися тільки в національній валюті, доларами та євро користується більшість жителів України. Заощадження в валюті вважаються досить надійною страховкою від інфляції, для подорожей за кордон і шопінгу також неодмінно потрібна іноземна валюта. Тому немає нічого дивного, що в руки людей потрапляє чимало пошкоджених різними способами купюр. Головне, потрібно знати, що робити з такими грошима, куди віднести і як правильно зробити обмін без серйозних втрат у вартості.

Валюту з якими ушкодженнями та ознаками зносу повинні приймати банки

Мікроскоп і лінійка – ось що знадобиться вам, щоб визначити, чи потраплять ваші неідеальні іноземні купюри в категорію, що підлягають до обміну. У постанові Нацбанку від 12.12.2002 сказано, що банки і фінансові установи, які проводять валютні операції повинні приймати банкноти, які мають “незначні ознаки зношеності”. Що означає слово “незначні” в даному випадку? Список ознак виглядає так:

  • часткова втрата фарби на зображеннях;

  • локальні потертості;

  • втрата жорсткості паперу;
  • присутність написів або відбитків, в тому числі видимих ​​під ультрафіолетовим випромінюванням, площею не більше 200 мм кв;
  • плями, числом не більше трьох штук і розміром не більші за 3 мм кожна;
  • дірки, отвори та проколи, загальним числом не більше чотирьох штук і розміром (діаметром) не більш 1мм кожна.

Потрібно відзначити, що не завжди вдається обміняти пошкоджену тим чи іншим способом купюру, оскільки банки та пункти обміну зазвичай відмовляють в прийомі іноземної валюти, мотивуючи тим, що ушкодження перевищують допустимі розміри. В такому випадку в дію вступає постанова НБУ № 174 від 2011 року про інкасо пошкоджених іноземних банкнот.

Процедура інкасо – вихід з положення або зайві проблеми?

Серйозні пошкодження і суттєві ознаки зношеності валюти означають, що українські банки можуть приймати її виключно за процедурою інкасо. Інкасо – це специфічна послуга, в якій банк виступає в ролі посередника, що передає фінансові документи або комерційні папери. Обмін пошкоджених купюр відбувається таким чином – банк зобов’язується передати зіпсовані банкноти в державу, де вони були надруковані, для обміну на цілі купюри й подальшу утилізацію. Логічно, що подібний обмін не робиться кожен день, вигідний він лише при значних сумах. Тому послугу інкасо для іноземної валюти надають лише деякі банки України і, як правило, всього один або кілька разів на рік. Послуга інкасо платна.

Але і тут вас може чекати ряд неприємних сюрпризів:

  • далеко не всі банки в Києві здійснюють процедуру інкасо;
  • сама процедура досить складна і тривала (є випадки тривалістю до 2-3 років);
  • сплатити комісію доведеться відразу, а вона становить мінімум 20% від номіналу банкнот;
  • немає гарантії, що обмін пошкоджених або зношених купюр в принципі відбудеться (якщо іноземний банк не дає позитивної відповіді на запит, банкіри можуть зняти з себе зобов’язання без повернення комісійних).

Додамо, що, на жаль, в нашій країні не можна скидати з рахунків всілякі форс-мажорні ситуації. Наприклад, банк може елементарно розоритися за цей період, так що обмін пошкоджених купюр стане неможливим.

Обмін пошкоджених купюр – гідна альтернатива від “Долларс”

Існує маса небезпек для цілісності банкнот – їм загрожує вода і сирість, вогонь і цвіль, грибок, механічні пошкодження, розриви і стирання. Пошкодження можуть бути нанесені і побутовим шляхом – розлилася хімія, масло і т. Д. Якщо з вашими банкнотами сталася будь-яка з подібних неприємностей, і банк відмовився зробити обмін пошкоджених купюр, не робіть помилок, звертаючись до нелегальних міняйл, щоб не стати жертвою аферистів і шахраїв.

Фінансова організація “Долларс” за роки своєї роботи на українському валютному ринку заслужила бездоганну репутацію і численні позитивні відгуки користувачів. Послуги вузького спектра ми надаємо вже більше 5 років:

  • обмін старих іноземних купюр;
  • обмін грошових одиниць, що вийшли з обігу;
  • конвертування рідкісних і “екзотичних” іноземних валют.

Співпраця з нами гарантує ряд очевидних вигод і переваг для кожного, кого цікавить обмін пошкоджених іноземних банкнот в Києві і інших містах України:

  1. Миттєвий обмін пошкоджених доларів і євро, а також інших видів зіпсованих банкнот.
  2. Мінімальні комісійні – від 5% (конкретний розмір комісії визначається особливостями ушкоджень).
  3. Вигідні знижки на істотних обсягах валюти (чим більша сума купюр, що підлягають заміні, тим меншим виявиться для вас відсоток комісії).
  4. Гарантоване рішення будь-яких проблем з обміном.
  5. Робота по території всієї країни без обмежень (досить домовитися про час прийому і приїхати в будь-який з наших офісів по всій країні).
  6. Безкоштовні онлайн-консультації.
  7. Попередня оцінка по Вайберу або Телеграму з пропозицією всіх можливих варіантів виходу із складних ситуацій.

Центральний офіс нашої компанії розташований в Києві, а у всіх великих містах України є регіональні представництва “Долларс”. Наш досвід дозволяє вирішувати питання будь-якої складності, пов’язані з готівковою іноземною валютою. Кожен клієнт, який звернувся до нас, може розраховувати на професійну консультацію і реальну допомогу. Ми обмінюємо пошкоджені, що вийшли з обігу або старі, розірвані, відсирілі купюри, гроші після пожежі, банкноти з цвіллю, розірвані на частини, в тому числі при відсутності частини купюри в рекордно короткі терміни – буквально за кілька хвилин.

Ми приймаємо долари і євро, від яких відмовляються банки і обмінники:

  • склеєні скотчем;
  • проколоті;
  • випрані або відсирілі;
  • з цвіллю або гниллю;
  • зі штампами, фарбою, масними плямами і іншими сильними забрудненнями;
  • після пожежі;
  • розпадаються на частини;
  • постраждалі від хімічних реактивів.

Вартість послуг – від 5% в залежності від ступеня пошкодження і суми. Чим більшу суму ви міняєте, тим нижче комісія.

Як обміняти пошкоджену валюту:

  1. Зв’яжіться з нами, щоб домовитися про час прийому
  2. Приїдьте в один з наших офісів
  3. Протягом 5 хвилин ми проведемо оцінку і обміняємо ганчір’я на нові купюри