Обмін старої валюти

Обмін старої валюти в Києві – де можна поміняти старі долари?

Обмін старої валюти | Dollars – незалежний фінансовий консультант

Як стверджує статистика, обмін старої валюти, швидше за все, знадобиться людині лише пару разів протягом всього його життя. Це небагато, але якщо врахувати, що загальна сума пошкоджених купюр може виявитися досить значною, змиритися з її втратою буде нелегко. Як би дбайливо ви не зверталися з грошима, ніхто не застрахований від форс-мажорних ситуацій, в яких банкноти можуть серйозно постраждати. Наведемо кілька поширених прикладів:

 • прання, відбілювання, кип’ятіння речей, в кишенях яких залишилися гроші;

 • затерті банкноти;
 • надрив або розрив купюр при вилученні з кишень;

 • пошкодження в результаті неправильного зберігання (вогкість, цвіль, грибок і т. д.);
 • маленькі діти можуть порвати купюри, розмалювати їх, вирізати ножицями портрети і т. д.

Ваше розчарування може виявитися серйозним, коли ви виявите, що банк відмовляється здійснити прийом, обмін старої валюти та пошкоджених купюр, особливо в тих випадках, коли збереження становить менше ніж 80% площі банкноти. Навіть такі популярні валюти, як євро чи долар, державні банки відмовляються приймати навідріз. Виняток становить експертиза, яка проводиться раз на рік, але триває вона, як правило, дуже довго, а вартість її може скласти до половини номінальної вартості пошкодженої банкноти.

Обмін старої валюти в Києві – де можна поміняти старі долари?

Надірвані, склеєні, зношені банкноти національної валюти ви без особливих проблем обміняєте в банках Києва, Харкова та інших міст на нові. Але з іноземною валютою обмін старих купюр —  це зовсім інша історія оскільки в якості платіжного засобу вони не використовуються, то і поміняти їх не вдасться.

У звичайних обмінних пунктах касир, швидше за все, відмовиться зробити обмін не те що старої валюти, але навіть валюти з мінімальними пошкодженнями – проколами і отворами, потертостями або написами. Замість простого обміну вам можуть запропонувати обміняти пошкоджену банкноту з комісією або звернутися в територіальне відділення НБУ (що свідомо не дасть вам потрібного результату, оскільки місцеві відділення не здійснюють обмін валюти для фізосіб).

Ви також можете написати запит на ім’я начальника банку, в якому просите пояснити причину відмови обміну валюти (якщо вважаєте, що маєте право на обмін без комісії), зареєструвати його в канцелярії та зберегти копію. Але, якщо вас цікавить не паперова тяганина, а обмін старої валюти, то є куди більш просте і ефективне рішення проблеми.

Зіпсовані долари – це зовсім не сміття, навіть якщо Вас намагаються в цьому переконати працівники банку або пункту обміну валют. Це такі ж «цінні папірці», як і ті, що недавно надрукували! Повірте, обміняти долари старого зразка – можливо і без всяких особливих витрат. Просто потрібно знати правильне місце!

Стара валюта + інкасо банківської системи – справжнє пекло?

Якщо ви колись намагались здати порвані долари, старі євро, простоявши шалену чергу в обмінник – ви вже знаєте, що це не просто гучні слова. Крім втраченого часу, невимовного хамства касирів, сама мета походу може виявитися безглуздою. На відміну від гривні, обмін старих фунтів та іншої «екзотичної валюти» вельми проблематичне.

На жаль, з цією проблемою стикаються сотні українців. Не дайте собі відчути весь цей жах. Ось про що Ви повинні знати, якщо хочете обміняти старі долари:

 • Нацбанк вже давно прийняв політику не втручатися в процес: банки самостійно вирішують яку зношену іноземну валюту вони мінятимуть. НБУ не бере ніяких відомостей, звітів від банків про проведені операції.
 • Немає ніякої відповідальності перед клієнтом з боку банку, якщо іноземний банк відмовить в обміні пошкоджених купюр.

 • Не кожен банк береться за обмін старих валют. Більше такого, не в кожному відділенні того ж «Ощадбанк», «Укрексімбанк» можна знайти таку послугу.
 • 20% комісії та чекати 2-3 роки. Залежно від своєї політики та прайса вони беруть різну комісію наперед. Вони обіцяють, що процес очікування займе півроку, але в реальності це може тривати до двох або трьох років!

Чи є вихід?

Звичайно, завжди є альтернативи. І ми зараз говоримо не про ці жуликів, які роблять це нелегально.

«Долларс» – одна з найвідоміших фінансових організацій, яка здійснює свою діяльність на українському валютному ринку. Понад 5 років надаємо послуги вузького спектра: обмін старої валюти, що вийшли з обігу грошових одиниць, конвертація іноземних валют, «екзотичних» навіть для вітчизняних банків.

Які гроші ми можемо обміняти?

Ми займаємося обміном наступних типів купюр:

 1. Старі долари (в цвілі, відсирілі, без куточків, в проколи, після пожежі, злиплі, без частин, розірвані на частини, в жовтих плямах, в грибку, з написами та штампами, які постраждали від хімічних реактивів, після зберігання в гаражі, погребі і т.д.);
 2. Старі євро – в будь-якому стані (крім залитих фарбою);

 3. Старі англійські фунти (шотландські, ірландські, острівні), які вийшли з обігу;

 4. Німецькі дойчмарки, австрійські шилінги, голландські гульдени, монети, бельгійські франки, старі канадські долари (паперові);

 5. Будь-яку екзотичну валюту

Які Ваші вигоди від роботи з нами?

 • Ми моментально міняємо зіпсовані долари та старі євро, а також інші види пошкоджених банкнот.

 • Беремо мінімальні комісії за свої послугу – від 5%. На великих обсягах надаємо вигідні знижки.

 • 100% гарантія – вирішуємо будь-яку проблему і працюємо по всій Україні. Ми надаємо БЕЗКОШТОВНУ консультацію, можемо зробити попередню оцінку по вайберу або телеграму, розповімо всі можливості та варіанти виходу зі скрутної ситуації.

Центральний офіс компанії розташований в Києві. Також, є представництва у всіх великих містах України. Обмін старих доларів, фунтів, євро — найкращі умови в компанії dollars.com.ua!

Важливо!

Наша компанія не займається обміном наступних видів банкнот:

 • Купюри, які були вилучені під час дачі хабара (помічені спеціальними порошками або написами);

 • Банкноти, які розсипаються;

 • З площею пошкодження, яка не дозволяє ідентифікувати банкноту (більше 55%).