Швейцарія

Старі банкноти, які вийшли з обігу

 

 

Банкноти в обігу

 

 

Монети в обігу

 

Обмін старих швейцарських франків: як і де вигідно провести операцію?

Однією з найбільш стабільних і надійних валют в світі, якій не страшні ніякі кризи, є швейцарський франк Попри це, є у даній грошовій одиниці одна особливість – всі швейцарські банкноти, незалежно від номіналу, до недавнього часу мали певний термін «придатності». Говорячи іншими словами, вони знецінювалися через 20 років з того самого моменту, як в обіг вводилися нові купюри. Але вже сьогодні швейцарські франки, випущені в 70-і роки і виведені з обігу в травні 2000, можна буде обміняти на нові банкноти за номінальною вартістю абсолютно без обмеження в часі. Адже Федеральна рада Швейцарії підписала постанову про скасування 20-річного терміну обміну купюр, що вийшли з обігу.

Якщо здати неушкоджені швейцарські франки в Україні можна без труднощів (для цього достатньо буде звернутися в будь-який комерційний банк), то обміняти старі купюри цієї іноземної валюти вам буде складно. Бо подібні фінансові установи геть відмовляються мати з ними справу. Проте не варто засмучуватись. Якщо банківська установа не бажає проводити обмін старих швейцарських франків, або вам потрібно здати велику партію пошкоджених іноземних купюр, зверніться в компанію Dollars – в фінансову організацію, добре відому на українському валютному ринку. Маючи багаторічний досвід у наданні таких вузькоспеціалізованих послуг, ми допоможемо і вам закрити всі фінансові питання без зволікання та бюрократичні процедури.

Обмін старих і пошкоджених швейцарських франків в компанії Dollars: коли може знадобитися процедура?

Всі без винятку купюри, незалежно від країни випуску і номіналу, можуть зіпсуватися. Швейцарські франки – не виняток. Причин цьому може бути безліч. Ось найпопулярніші з них:

  • банкноти можуть бути затерті від постійного перебування в кишені;
  • їх можуть випадково порвати діти або погризти тварини;
  • вони можуть бути випрані;
  • вони можуть пошкодитися при пожежі.

І хоча згідно зі статистичними даними така послуга, як обмін старих або пошкоджених швейцарських франків може вам знадобитися всього один раз в житті, в будь-якому випадку у вас «під рукою» повинна бути надійна фінансова компанія, яка допоможе вирішити дане питання з мінімальними втратами. Адже бувають ситуації, коли зіпсована немаленька сума іноземної валюти, і з її втратою неможливо змиритися.

Вам потрібно обміняти старі швейцарські франки? Не знаєте, куди вигідно здати пошкоджені іноземні банкноти? Компанія Dollars приймає на комісію будь-які зіпсовані купюри цієї країни, навіть ті, від яких відмовилися банки та обмінні пункти. Надірвані, потерті, випрані, з надписами та відсирілі – ми поміняємо старі банкноти на нові, навіть тоді, коли вам здається, що їх вже не врятувати.

Обмін пошкоджених і старих швейцарських франків в компанії Dollars: переваги співпраці

На відміну від банківських установ, які спеціалізуються на широкому переліку фінансових послуг і в більшості випадків не бажають братися за такі каверзні операції, як обмін пошкоджених або старих швейцарських франків, компанія Dollars, для якої подібна процедура – основний вид діяльності, обов’язково допоможе вам у цьому. Втім, співпраця з нами дає вам і безліч інших переваг. Серед яких:

  • Оперативність. Зв’язавшись з нами та запланувавши зустріч у зручний час, вам не доведеться годинами простоювати в черзі. До того ж наші досвідчені фахівці проведуть оцінку та обмін пошкоджених швейцарських франків за лічені хвилини. У банку подібна процедура може зайняти від 6 до 12 місяців;
  • Безпеку. Звертаючись до нас з метою обміну старих швейцарських банкнот, будьте впевнені: ви отримуєте дійсно справжні купюри, які можуть бути використані за призначенням. Крім того, за бажанням клієнта ця процедура може бути проведена у відділенні банку;
  • Конфіденційність. Турбуючись про власну репутацію, ми все робимо для того, щоб наші клієнти залишилися задоволені співпрацею з нами. А тому намагаємося створити для них максимально комфортні умови спільної діяльності. Так, приходячи до нас, щоб обміняти пошкоджені швейцарські франки, вам не доведеться надавати нам паспорт або підтверджувати свою особистість будь-яким іншим способом. Більш того, ми подбаємо про те, щоб, перебуваючи в одному з наших відділень, ви жодним чином не зіткнулися з іншими відвідувачами;
  • Мінімальна комісія. Безумовно, вона залежить від ступеня пошкодження банкнот (чим менше вони зіпсовані, тим меншою буде сума комісії) і загальної суми обміну (чим більше грошей змінюється, тим нижче комісійний збір), але в будь-якому випадку її показник у нас – мінімальний (від 5%).

Тепер, коли ви знаєте напевно, чому в компанії Dollars зручно, а головне вигідно здійснювати обмін пошкоджених швейцарських франків, з нетерпінням чекаємо вас в наших відділеннях в Києві, Дніпрі, Харкові та в інших містах України.